Kontakt

Kuchnia edukacyjna

blog informacyjno-żywieniowy

Nie zadowala mnie dietetyczny zakaz lub zalecenie. Lubię wiedzieć – dlaczego? Dociekliwość odebrała mi zakupową beztroskę i skłoniła do wzięcia odpowiedzialności za własne żywieniowe decyzje. Stopniowo wyeliminowałam z diety mleko  krowie, izolowane cukry, tłuszcze trans, toksyczne E-dodatki oraz gluten. Pomimo tego… a tak naprawdę dzięki temu,  jadam smacznie, różnorodnie i z korzyścią dla zdrowia:). Wiem dzięki własnym doświadczeniom, że taka kuchnia jest dostępna dla każdego, kto chce odżywiać się w sposób sprzyjający zdrowiu. Wiedza o pokarmach, sięgająca głębiej niż obiegowe opinie, daje silną motywację do dietetycznych zmian i wspiera na ich przejściowym etapie. W Kuchni edukacyjnej dzielę się nią oraz przedstawiam własne poglądy na tematy związane z żywieniem. Posiadam certyfikat doradcy żywieniowego.

Treści zamieszczone na  blogu zawierają informacje, które mogą przyczynić się do poprawy samopoczucia i zdrowia. Odzwierciedlają moje poglądy i nie stanowią zaleceń medycznych. Stosowanie się do zamieszczanych przeze mnie wskazówek odbywa się na własną odpowiedzialność.

Jeśli wykorzystujesz przedstawiane czy redagowane przeze mnie artykuły, recenzje, przepisy czy inne materiały, po prostu podaj źródło, z jakiego je zaczerpnąłeś (adres strony www, autor). Nie zgadzam się na kopiowanie treści bez mojej zgody, co jest zgodne z prawem ochrony dóbr osobistych, obowiązujących również w Internecie. Jeśli macie pytania dotyczące artykułów, recenzji, komentarzy, przepisów lub jesteście zainteresowani współpracą z blogiem, piszcie do mnie na adres: kuchnia-edukacyjna@wp.eu.